PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121926}

Kumple na zabój

The Matador
6,2 6 268
ocen
6,2 10 1 6268
Kumple na zabój
powrót do forum filmu Kumple na zabój

8/10

ocenił(a) film na 8

Wg. mnie naprawdę dobry film i po raz kolejny trochę się zawodzę oceną internautów. Tak jak w przypadku Telemaniaka, który był wg. mnie bardzo podobny klimatycznie, jest ona wyjątkowo niska. Widać mało kto lubi ten typ humoru.

użytkownik usunięty
bbobb

Dla mnie rowniez 8/10. Film bardzo dobry. Smieszny, ale nie śmiesznie głupi. Pierwsza scena z drzewem juz mnie rozbroiła :-)
Ocena dość niska, ale jak wejdzie taki "x" i "bo tak mu sie podoba" da 1, no to wiadomo skąd średnia.

użytkownik usunięty

Filmu jeszcze nie widziałem, ale porównania z "Telemaniakiem" wcale nie zachęcają mnie do jego obejrzenia. Może i Ty uważasz go za dobry obraz, ale wg mnie to jeden z najsłabszych filmów w dorobku Jima Careya. Każdy człowiek ma swój gust i tyle w tym temacie.
Pozdro

ocenił(a) film na 7

Według mnie Telemaniak to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy, film Carreya. Zawsze wydawał mi się stworzony do tej roli.

A Matador też jest całkiem niezły. Lekki, dobry film z fajnym zakończeniem na rozluźnienie i pośmianie się. Duży plus za grę Brosnana.

Oczywiście wszystko to kwestia gustu.
Pozdrowienia

GrzegorzLaguna

Miałem ogromny dylemat co do oceny filmu. Daję jednak takie mocno naciągane 7/10, film bardzo fajny, lekki, typowo na niedzielny wieczór, jednak z dość dużym przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 7
ThomasPPL

Bohater Brosnana( w kontekście roli 007) został ,,złowiony " na wędkę losu. Dąży ku swemu przeznaczeniu, a widz jakby pozostawał w miejscu. Obserwuje ze zgrozą, jak postać, do której się przywiązał staje się obca, przechodzi na ,,tamtą" stronę, do historii. I to jest pokazane i zagrane zmyślnie.Mnie się podobało. Good night, and good luck, esforty.
7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones